Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Szarbia - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

940 000 zł79,80 m² 11 779,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Duże 3 pokoje 79,8 m | balkon | komórka | garaż | Wierzyńskiego | Kraków Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,8 m z balkonem , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,97 m² 16 652,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w jasnym, nowoczesnym mieszkaniu z widokiem na zieleń - połączenie komfortu, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 300 m² 283,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedania działkę położoną w Kraków Podgórze obręb 0099. Działka o powierzchni 53 a w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 540 zł40,56 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,23 m² 16 850,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pok mieszkanie (z możliwością aranżacji na 3) w inwestycji Bunscha Park / ul. Federowicza/ miejsce garażowe / kom.lokatorska Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję nowoczesne, 2-pok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł18 m² 31 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1883

Mint Property przedstawia na sprzedaż wyjątkową kawalerkę o powierzchni 18 m plus antresola, położoną przy ul. Józefa Dietla w sercu Krakowa Stare Miasto /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 510 zł46,13 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę widokowego mieszkania o powierzchni 46m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany

Ruczaj,Kraków(Szarbia + 24 km)

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, ruczaj | 18 m | 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł383 m² 8 093,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 383 m (po podłodze, z garażem), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Szarbia

Szarbia,małopolskie

38 000 zł3 300 m² 11,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o szerokości 15m i dł ok 220 oraz powierzchni całkowitej 33 ary położoną w miejscowości Szarbia powiat Proszowicki gmina Koniusza. Dojazd z Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szarbia

Szarbia,małopolskie

79 000 zł5 500 m² 14,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w miejscowości Szarbia o powierzchni 55a Wszystkie media dostępne w drodze, kanalizacji brak Więcej na Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę jest Paweł.